ביחד ננצח

אודות

חברת Team Dynamics שמה לה למטרה ליצור חווית גיבוש וחיבור ברמה הגבוהה ביותר תוך הקפדה על מקצועיות, אמינות, חדשנות ושירות מעולה. אנו מביאים לכם את המשחקים החדשניים ביותר, הפעילויות המתקדמות בעולם וניסיון של שנים בהתאמת התוכן והחוויה בדיוק ורגישות לצרכי הארגון. לשם כך, לפני כל פעילות המתקיימת בשיתוף עם Team Dynamics מתקיימת שיחת טלפון ותחקיר יסודי, קביעת פרמטרים ברורים להצלחה ואיסוף וניתוח משוב משתתפים לשם המשך התהליך.

צוות טים דיינמיקס ימי גיבוש

מקצועיות

בכדי שכל פעילות שתבחרו תעבור ברמה הגבוהה ביותר, אנו דואגים שצוות המובילים והמדריכים הקבועים שלנו יעבור הכשרה של חצי שנה לפחות בהעברת הפעילויות שלנו. כך, תוכלו להיות בטוחים שאתם בידיים טובות ומקצועיות.

טירוף

כיף זה לחלשים! אנחנו הולכים להעיף לכם את הסכך, להעלות אתכם על טיל, להטריף ולחשמל אתכם. הפעילויות וימי הגיבוש שלנו בנויים בקפדנות בכדי לספק חוויית משחק טוטאלית. אנחנו לוקחים את הכיף שלכם ברצינות.

התאמה אישית

כל הפעילויות שלנו מותאמות ללקוחות שלנו. שאלות על החברה, משימות מיוחדות, מיתוג, צרכים מיוחדים ועוד... לפני כל פעילות אנו עורכים שיחה ממוקדת עם הלוקח בכדי לוודא שאנחנו מתאימים בדיוק בשבילכם.

חדשנות

העובדים שלכם כבר ראו הכל?! אז זהו שלא! הפעילות של Team Dynamics הן מהפעילויות המתקדמות בעולם. אנו מפתחים תוכן חדש ומתקדם כל הזמן, ומביאים את הפעילויות הנבחרות מרחבי הגלובוס עד אליכם. את הפעילויות שאנחנו מציעים תוכלו למצוא רק אצלנו. למה? כי כבר ראיתם הכל...

מתכננים אירוע בקרוב?

תשארו פרטים או התקשרו ונוכל להכיר יותר טוב לפני שנתחיל לעבוד.

HTML Font

תשאירו הודעה
אנחנו כבר חוזרים אליכם

קיבלנו את פנייתכם ואנו ניצור עמכם קשר בהקדם

מחפשים פעילות לעובדים?

השאירו פרטים וקבלו בחינם את חוברת הפעילויות שלנו