ביחד ננצח

Archipelago

מינימום משתתפים

12-1000

זמן משחק

2-3 שעות

מיקום

יפו העתיקה, עכו העתיקה

מתאים

פעילות קבוצתית

קהל יעד

ימי גיבוש, פעילות משפחתית

אם עדיין לא התנסתם במשחק העסקים הארגוני “ארכיפלג” אתם לא יודעים מה אתם מפסידים.

 חוויה עוצמתית מהנה ומטלטלת כאחד. ממשלתכם רכשה במחיר גבוה במיוחד שרשרת איים אקזוטיים באוקיינוס השקט. יצאתם בחמש ספינות עמוסות ציוד וטכנולוגיה על כל ספינה צוות מקצועי המתמחה בתחום טכנולוגי מסוים. כל ספינה נחתה על אי והחלה בהקמת תשתית ארגונית וטכנולוגית. המטרה פיתוח האיים והפיכתם לגן עדן עלי אדמות ולכלכלה עוצמתית וחדשנית.

אנו מתכבדים להציע סדנה שהיא למעשה משחק עסקים, אשר ממוקד בנושא השפעה במסגרת חדשנית. ברמה האישית, ברמה המחלקתית וברמה הארגונית. סדנה זו הינה סימולציה למציאות בה לכל אחד מן המשתתפים יש צורך ויכולת גם להשפיע וגם להיות מושפע. משחק זה הוא משחק ארגוני המדמה סיטואציות ואניטרקציות בין קבוצות כלכליות בעלות אינטרסים סותרים ומשותפים. המשחק מתרחש בקצב גבוה. עד כה שיחקו בארכיפלג קבוצות מנהלים ועובדים מחברות כגון: שטראוס, לווין תקשורת, מטליקון, קופת חולים כללית, חברות תוכנה רבות וקבוצות פרטיות.

ניתן להזמין גם כמשחק כיפי תחרותי לפעילות גיבוש. תהליכים חברתיים וארגוניים המתרחשים במהלך המשחק: במהלך המשחק באים ליידי ביטוי יחסי הכוחות הקיימים בקבוצה המתרגלת. כל משתתף יכול לבחון את היכולת שלו להשפיע והאופן בו הוא מושפע מכוחות אחרים. במהלך המשחק, מתבצעות עצירות יזומות, לביצוע עיבודים והערכות מצב. בעצירות אלה, מתבצע שיקוף של התנהגות המשתתפים כבודדים, ההתנהגות הארגונית, האווירה הקיימת בארגון.

הפקת ימי כיף לחברות

המשתתפים עצמם, קובעים את מהלך המשחק והאופן בו הוא מתבצע, על ידי השפעה אלה על אלה. במשחק זה, ניתן לבחון את יכולת ההשפעה של כל אחד במצבים של לחץ משתנה, עימותים, שיגרה, מצוקה, מניפולציה, וכוחות נוספים שיופעלו על ידי השולט במשחק ועל ידי המשתתפים עצמם. במהלך המשחק, ניתנת הזדמנות לכל משתתף, לשנות את דפוסי הפעולה שלו ולקיים למידה ושינוי, תוך מתן משובים הדדיים. המשחק מהנה ומסעיר והשיחות על התנהלותו ממשיכות זמן רב אחרי שהסתיים.

מחפשים פעילות לעובדים?

השאירו פרטים וקבלו בחינם את חוברת הפעילויות שלנו

קיבלנו את פנייתכם ואנו ניצור עמכם קשר בהקדם