ביחד ננצח

Jeep Challenge

מינימום משתתפים

12

זמן משחק

3-4 שעות

מיקום

שפלה, אזור כרמל, ים המלח, צפון

מתאים

פעילות קבוצתית

קהל יעד

חברות וארגונים

פעילות אתגר הג'יפים הגדול מוטרפת לעובדים ומנהלים

האם אתם מוכנים לפעילות המטריפה והמתקדמת בארץ? 

פעילות אתגר הג'יפים הגדול היא פעילות premium תחרותית מהירה ומאתגרת על גבי ג’יפים במרחב. בתחילת הפעילות מתחלקת הקבוצה לצוותי פעולה כאשר כל צוות יוצא על גבי ג’יפים להשיג נקודות רבות ככל האפשר בכדי לנצח במשחק. בכל ג’יפ יתקין אחד המשתתפים אפליקציה ייחודית על הטלפון החכם. עם תחילת המשחק תפתח האפליקציה באופן אוטומטי אצל כל המשתתפים ותציב עבור המשתתפים רשימה ארוכה של משימות לביצוע. ביצוע מספר רב יותר של משימות איכותיות יאפשר למשתתפים לזכות בנקודות רבות יותר בכדי לנצח במשחק. בכל רגע נתון יכולים כל חברי הקבוצה לצפות בתוצאות הקבוצות האחרות מול הדירוג האישי שלהם.

הניווט מתבצע בעזרת תצלומי אוויר מדויקים. הנקודות מפוזרות בשטח, בחופי הים, בישובים ובפינות הנסתרות. מגוון מהמם של אתגרים מיוחדים ותחנות ייחודיות לצד ממשק אינטראקטיבי וברור.

 

אתגר הג'יפים הגדול

משימות ייחודיות לאורך מסלול הג'יפים

במהלך אתגר הג'יפים הגדול יגיעו המשתתפים לנקודות מיוחדות אשר בהן יחכה איש צוות ומשימה מיוחדת לביצוע.

קטפולטה

בנקודה מסוימת על המפה יגיעו הצוותים לאתר שיגור ובו תותח מים גדול, בליסטרה. על המשתתפים להתחלק לצוות שיגור ותפיסה ולידות בעזרת התותח בלונים מלאים במים לעבר צוות הקבלה. הצוותים מקבלים נקודות על בלוני המים שנתפסים בנקודת הקבלה. פעילות משעשעת ומצחיקה במיוחד.

The Show

תחנת ג'אגלינג מטורפת, בה יצטרכו המשתתפים לבנות במהירות מופע משותף של 15 שניות. נשמע קל? רק כי לא ניסיתם.

הובלת מים

בנקודה מסוימת בשטח ידרשו המשתתפים לבנות אקוודוקט אנושי ולהוביל מים מנקודה לנקודה. כמות המים ההתחלתית מדודה. ניקוד רב יינתן לקבוצה שתוביל את כמות המים הגדולה ביותר.

Cheers

בנקודה ימתין למשתתפים באר מאובזר ומשודרג. הקבוצות מקבלות ניקוד על הכנת הקוקטייל המושלם. לאחר הניקוד מקבלים המשתתפים בירות ויוצאים לדרך.

צפו בסרטון שערכנו לקבוצה

בתום הפעילות של אתגר הג'יפים הגדול כל קבוצה מקבלת קליפ ובו התמונות והסרטונים  שצולמו במהלך האירוע. גם חוויות בלתי נשכחות כדאי לתעד.

ניתן לעקוב אחר הפעילויות שלנו גם בעמוד הפייסבוק שלנו.

מחפשים פעילות לעובדים?

השאירו פרטים וקבלו בחינם את חוברת הפעילויות שלנו

קיבלנו את פנייתכם ואנו ניצור עמכם קשר בהקדם