ביחד ננצח

Temple of Doom

מינימום משתתפים

60

זמן משחק

3-4 שעות

מיקום

שפלה, אזור כרמל, ים המלח

מתאים

פעילות קבוצתית

קהל יעד

ימי גיבוש, חברות, ארגונים

משחק הרפתקאות חוויתי

סיפורים ואגדות על המקדש הארור ואוצרותיו המופלאים הסעירו את מוחם של הרפתקנים לאורך דורות. שמועות חדשות שהגיעו לאוזניכם מגלות את מיקומו האפשרי של המקדש. נבחרתם להיות חברי המשלחת המיוחדת אל המקדש הארור. האם תצליחו לעמוד באתגרים שניצבים בדרככם? האם תוכלו לעבור את המכשולים והמלכודות בדרך אל המקדש? האם תוכלו להתמודד מול המשלחות
האחרות ולהיות שליטי המקדש הבלתי מעורערים? אוצרות המקדש ממתינים לכם…

המקדש הארור הוא משחק ייחודי ומסעיר שמשתמש באתגרי למידה חווייתית כדי ליצור הרפתקה משותפת לחברי הקבוצה. במשחק נדרשים שיתוף פעולה, מחשבה, יצירתיות, יכולת הובלה ונחישות, כדי לעבור את האזורים השונים בדרך למקדש. כל אזור מציב אתגרים שונים ומאפשר לצבור אמצעים ייחודיים שידרשו לכיבוש המקדש.

המשחק בנוי כהפנינג שטח ,ODT עם מסלולי התקדמות מקבילים ותחנות בונוס מפתיעות, ומשלב התמודדות קבוצתית מול אתגרים מסוגים

שונים (תחנות, חידות, משימות,) מרוץ נגד הזמן והתמודדות תחרותית בין הקבוצות.

מתחלקים לקבוצות בנות 10-20 משתתפים

כל קבוצה מסומנת בפריט ייחודי (בנדנה, כובע, חולצה וכו.( שטח העבודה הופך ללוח משחק ענק שההתקדמות עליו נקבעת על פי זריקת קוביה גדולה. הקבוצות בוחרות לאיזה כיוון או לנוע ונוחתות על משימה, חידה או אתגר – כל אחד מהם מעניק לקבוצה חפץ שונה (קמיע, יהלומים וכרטיסי עזרה,) אשר נדרשים כדי להתקדם לשלב הבא להשיג פרסי ביניים.

כאשר משיגים את כל מה שנחוץ ועוברים את השלבים, מגיעים אל המקדש וצריכים להחזיק בו לאורך זמן. במידה וקבוצה אחרת מגיעה גם היא למקדש, ישנו קרב “ראש בראש” במשימות מיומנות היתוליות.

המפסיד יוצא מהמקדש ונאלץ לעבור שלב נוסף לפני שיוכל להתמודד שוב. מנצחת הקבוצה שהחזיקה במקדש לאורך זמן אל מול הקבוצות האחרות.

מחפשים פעילות לעובדים?

השאירו פרטים וקבלו בחינם את חוברת הפעילויות שלנו

קיבלנו את פנייתכם ואנו ניצור עמכם קשר בהקדם