ימי גיבוש לעובדים באילת

המירוץ המטורף באילת - ימי גיבוש לעובדים באילת

דיינמיקס סיטי הינה פעילות ימי גיבוש לעובדים באילת טכנולוגית חדשנית המשוחקת באמצעות אפליקציה ייעודית בטלפון החכם השולחת את המשתתפים לחוות את העיר במהלכה של תחרות מטריפה, ומזמנת שלל חוויות וטעמים מקומיים.

בואו לחוות את העיר אילת כמו שלא חוויתם אותם מעולם דרך פעילות “דיינמיקס סיטי” – מירוץ העיר המטורף. מדובר בפעילות טכנולוגית חדשנית המשוחקת באמצעו אפליקציה ייעודית בטלפון החכם ושולחת את המשתתפים לחוות את העיר דרך תחרות מטריפה, ומזמנת שלל חוויות וטעמים מקומיים.

אילת הינה עיר התיירות הדרומית בישראל ושוכנת בסמוך לים האדום. מזג האוויר נעים כמעט כל השנה וניתן לחקור את העיר בפעילות ממריצה, תחרותית ומגבשת. קבוצות פרטיות ועסקיות רבות מגיעות לאילת לנופשים משותפים בכדי לחוות אווירה של ניתוק מהיום יום ולהנות משלל האופציות בעיר: מלונות ברמות שונות בכדי להתאים לצרכי הלנים, נופים מדהימים של הים האדום אל מול הר אילת והרי אדום, שמורות טבע וצפרות, חופים, רוגע, מסיבות, מסעדות, אטרקציות מגוונות וממריצות דם ועוד. בגלל כל אלא ובגלל שכל השנה בעיר שוכנים תיירים ישראלים ומחו”ל העיר אילת מהווה מגרש מצוין לפעילות ״דיינמיקס סיטי״.

ימי גיבוש לעובדים באילת

ימי גיבוש לעובדים באילת עם טים דיינמיקס

״דיינמיקס סיטי״ הינה פעילות עירונית מטריפה פרי יצירתו של נדן צור, מנכ”ל טים דיינמיקס. הפעילות לוקחת  את אזור הטיילת, חוף הים, אזור המלונות ואזור הקניון כשטח משחק. אפליקציה ייעודית בטלפון החכם מציגה למשתתפים מעל ל50 משימות ושאלות, מהן הקבוצות בוחרות אילו מתאימות להם. מפה של אזור המשחק מחולקת בתחילת הפעילות ודרכה הקבוצות מנווטות, מתחרות, פוגשות, פותרות משימות ולבסוף אחת מנצחת.

עושר המשימות והחידות ב״דיינמיקס סיטי״ הינו ייחודי, זאת בכדי לתת לכל קבוצה מגוון ולהתאים לקהלים רבים ככל האפשר. בנק המשימות והחידות רחב במיוחד ויכול לכלול משימות וחידות בהתאמה ייחודית לקבוצה המשחקת. אנחנו בטים דיינמיקס ממליצים להוסיף כמה חידות או משימות הקשורות קשר ישיר לקבוצה בכדי ליחד ולהתאים את המשחק ספציפית לקבוצה המשחקת. התאמה זו מעלה את המוטיבציה, מגבשת את  המשתתפים ומגבירה את התחרות.

ארגון ימי גיבוש לעובדים באילת

לסיכום, אילת השופעת האטרקציות ופעילויות בשטחה הינה מיקום מעולה ליום גיבוש יחיד, או אירוע גיבוש של כמה לילות. ״דיינמיקס סיטי״ מעניקה למשתתפים חוייה ייחודית ומרתקת המשלבת שלל אטרקציות מקומיות בכדי לתת למשתתפים משחק יחיד במינו.

מחפשים פעילות פנים לימי גיבוש לעובדים באילת?

מוזמנים ליצור איתנו קשר ולשמוע על מגוון רחב של פעילויות גיבוש באילת, ימי גיבוש לצוות באילת, אירועים באילת וכנסים באילת. אנחנו בטים דיינמיקס נשמח להיות חלק מהאירוע שלכם ולדאוג להכניס תוכן טכנולוגי, איכותי ומותאם לכל פעילות!

ניתן לעקוב אחר הפעילויות שלנו גם בעמוד הפייסבוק שלנו.

אהבתם? שתפו עם החברים.

שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
Linkdin
ימי כיף לעובדים

ימי כיף לעובדים

ימי כיף לעובדים – זה לא רק לשם הנאה משחקים, כיף, שמחה – לפעמים זה לא בדיוק מה ששייך למקום העבודה. אבל בעצם, למה לא?

יום כיף לעובדים

יום כיף לעובדים

יום כיף לעובדים – כך תטעינו את רמת המוטיבציה מנהלים יכולים להסכים שמעורבות ושימור עובדים נמצאים בראש רשימת העדיפויות שלהם. כל חברה רוצה למשוך ולשמור

קיבלנו את פנייתכם ואנו ניצור עמכם קשר בהקדם

נשמח להכיר

תשאירו פרטים או לחצו להתקשרות ישירה

בואו נכיר יותר טוב

תשאירו פרטים או לחצו להתקשרות ישירה