ימי גיבוש לעובדים

רוצים לארגן ימי גיבוש לעובדים? כמובן שאתם רוצים שהחוויה תהיה בלתי נשכחת ותחבר בין עובדי הארגון, תייצר גיבוש ואיחוד בין עובדי החברה.

בכל עת בא בוחרים להוציא יום גיבוש לאור, מתחילות תהיות רבות לגבי, אופן הגיבוש, מיקום, סוג הפעילות, האם ישנה אוכלוסיות מיוחדות שצריך לחשוב על צרכיהם, לדוג' צמחוניים, טבעוניים ואוכלי כל שאוהבים את החופש שלהם, דתיים וחילוניים וכדו', מצב לא הכי פשוט אך ניתן לפתרון מהיר.

בימי גיבוש לעובדים ישנם פעילויות רבות אותן ניתן לבצע, ניתן גם לאחד בין פעילויות שונות ולייצר פעילות חדשה ומיוחדת לארגון שלך, הרעיון המרכזי הוא להרים את המורל החברתי וליצור גיבוש אשר ייצר הכנסה נוספת ותועלת רבה בתקשורת בין עובדי החברה.

ארגון ימי גיבוש לעובדים

בעת ארגון יום גיבוש לעובדים אנו נמצא את כל החיבורים שניתן לקיים בין עובדי החברה וניצור פעילות מותאמת להעדפות הארגון. על ידי מענה על שאלון ותיאור מעמיק של הקשיים והשינויים אליהם הארגון חותר, ניתן לכוון את יום הגיבוש לתועלת אותה אנו רוצים להפיק.

חשוב מאוד להבין את כל הדברים האפשריים קודם לכן, על ידי כך ניתן ליצור גיבוש שירים את המורל של כולם גבוה.

Team Dynamics המומחים להפקת ימי גיבוש לעובדים

אצלנו בטים דיינמיקס תמצא מבחר ענק לפעילויות יום גיבוש לעובדים של החברה שלך, כנס לכל אחד מהקישורים ותמצא עולם שלם של חוויה שלא נגמרת, כל הסבר ושאלה יענו באהבה על ידי צוות המומחים שלנו שלא יתנו לך לצאת ללא חיוך של מיליון דולר.

אנו דוגלים במקצועיות על, חדשנות שלא ראיתם עדיין, טירוף חושים שישאיר אתכם רכובים על גבי זכרונות לאורך זמן רב, בנוסף אנו נתאים לך אירוע " תפור" במדויק לצרכים שלכם, אז אצלנו תקבלו יום גיבוש שלא עלה בראשכם ואם כבר תכננתם משהו גרנדיוזי, אנחנו כאן כדי להגשים אותו למציאות המוצלחת ביותר.

ימי גיבוש לעובדים

אתגרים ליום הגיבוש

כשאנו מחליטים ליצור יום גיבוש לעובדים של הארגון שלנו, אנו מוצאים כי תהליך יצירת יום הגיבוש אינו דבר של מה בכך, בכל חברה קיימים סוגים שונים של אנשים עם אמונות שונות ודרכי בילוי שונים, ליצור גיבוש ולעבוד עם כל העובדים יחד כשכולם מרוצים, זה לא פשוט, אך זאת בדיוק האמנות שלנו, אנו יודעים לחבר את כל הקצוות לכדי אטרקציה מטורפת  ומחברת שתיקח את כולם לעננים.

ככל שהארגון מורכב מגוונים שונים של אוכלוסיות ועובדים, כך קשה יותר לייצר יום גיבוש המותאם לכולם, לכן כדאי מאוד להתייעץ עם הצוות האלוף של TEAM DYNAMICS ולחבר את כל הפרטים לכדי גיבוש מטריף שכל העובדים בחברה שלך לא יפסיקו לדבר עליו גם חודשים רבים לאחר האירוע.

למה חשוב לארגן ימי גיבוש לעובדים?

כשאנו עובדים זמן רב באותה העבודה, נוצרת שחיקה וירידת מוטיבציה, חברות שמבינות את הפסיכולוגיה העומדת מאחורי הצלחתם, מבינות כי עובד מאושר הוא עובד שיוצר לחברה אושר ועושר, על כן חשוב ביותר לקיים ימי גיבוש לעובדים וליצור אטרקציות ושינויים קלים המעלים את רמת המוטיבציה ומייצרים חיבור חזק יותר בין עובדי החברה.

התאמת הפעילות אותה נקיים ביום הגיבוש  ריכה להיות גמישה ומותאמת לתוואי עובדי החברה, ישנם חברות עם סגנון יותר ספציפי וחברות ורסטיליות עד כדי קושי רב במציאת מכנה משותף הפוגע לכולם או לפחות לרוב. עם שנות פעילות חברת Team Dynamics למדה החברה לייצר פעילות מגוונות ורבות הפוגעות לכל ארגון וחברה בדיוק במרכז המטרה.

ימי גיבוש בהתאמה אישית

אז יש לכם רעיון מטורף בראש שאתם חולמים לבצע, אך אתם לא מוצאים בדיוק את מה שחיפשתם? יש לכם וויזיון משוגע שלדעתכם זה יום הגיבוש שהצוות של הארגון שלך צריך? אנחנו בעלי ניסיון עתיר שנים בלתפור את האיכויות הטובות ביום וליצור יום גיבוש מטורף בדיוק כמו שחלמתם.

אתם מכירים את החברה שלכם ויודעים טוב מאוד מה מתאים ביותר בשבילכם, ניתן למצוא מאות פעילויות שונות מוכנות, לעומת זאת ניתן לייצר פעילות מדויקת למטרה של הארגון שלך, הרי בסוף התוצאה הרצויה היא הצלחה ביום הגיבוש וחיבור חזק יותר של הצוות, גם אם מדובר בימי גיבוש לעובדים או גיבוש צוות מנהלים.

ניתן לעקוב אחר הפעילויות שלנו גם בעמוד הפייסבוק שלנו.

אהבתם? שתפו עם החברים.

שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
Linkdin
ימי כיף לעובדים

ימי כיף לעובדים

ימי כיף לעובדים – זה לא רק לשם הנאה משחקים, כיף, שמחה – לפעמים זה לא בדיוק מה ששייך למקום העבודה. אבל בעצם, למה לא?

יום כיף לעובדים

יום כיף לעובדים

יום כיף לעובדים – כך תטעינו את רמת המוטיבציה מנהלים יכולים להסכים שמעורבות ושימור עובדים נמצאים בראש רשימת העדיפויות שלהם. כל חברה רוצה למשוך ולשמור

קיבלנו את פנייתכם ואנו ניצור עמכם קשר בהקדם

נשמח להכיר

תשאירו פרטים או לחצו להתקשרות ישירה

בואו נכיר יותר טוב

תשאירו פרטים או לחצו להתקשרות ישירה