ימי כיף לעובדים

ימי כיף לעובדים - זה לא רק לשם הנאה

משחקים, כיף, שמחה – לפעמים זה לא בדיוק מה ששייך למקום העבודה. אבל בעצם, למה לא? אנחנו מבלים כל כך הרבה זמן בעבודה. האם זה לא אמור להיות חשוב גם לשחרר קצת קיטור, לצחוק וליהנות עם עמיתכם לעבודה? רובנו חושבים שכן! במיוחד כשאתם מוסיפים את היתרונות העסקיים של יום כיף לעובדים, כמו מעורבות עובדים, פרודוקטיביות ועוד.

הסיבות העיקריות לחשיבותם של ימי כיף לעובדים

ככל שאנו מתבגרים, העבודה משתלטת על השגרה שלנו ועל רוב חלקי חיינו. זה לא רק גורם לנו להיות משעממים אלא גם מוביל ללחץ ולבעיות בריאותיות אחרות. מחקר מצא שעסקים מפסידים רבות בגלל היעדרות של העובדים מהעבודה. עובדים מאושרים שנהנים בעבודה נוטים יותר להימנע מההשפעות השליליות של מתח וחרדה.

כארגון, תפקידכם לוודא שהעובדים שלכם גם נהנים במקום העבודה. כאשר חברות נותנות עדיפות לאושרם של העובדים, במיוחד בשילוב של ימי כיף לעובדים בשגרת העבודה היומית, התוצאה היא סביבת עבודה חיובית יותר, ובעקבות כך העובדים והעסק שלכם מצליחים יותר. מעסיקים רבים פונים לארגון ימי כיף לעובדים כדי להגביר את רווחתם של העובדים שלהם ולהפוך למעסיק מועדף.

כל היתרונות העומדים מאחורי ימי כיף לעובדים

אז כפי שכבר הבנתם קולו של כל עובד הוא קריטי לעסק שלכם. לשמירה על אווירה נעימה בין עובדים, וליצירת גיבוש ושיתופי פעולה פוריים יש ערך גדול לארגון ימי כיף לעובדים. ימים אלו לא רק בעלי מטרות לייצור אווירה מגובשת בין עובדים אלא גם בעלי יתרונות רבים שיתרמו לעסק שלכם:

תניעו לביצועים טובים יותר

עבודה משמעותית יותר עבור אנשים ששותפים בקבלת החלטות שקשורות לארגון ימי כיף לעובדים. למנהלים המתמקדים בחוזקות העובדים יש סיכוי גבוה יותר לנהל עובדים פעילים בהשוואה למנהלים המתמקדים בחולשות.

ימי כיף לעובדים- כך שומרים על כישרונות קיימים ומעודדים יצירתיות

 על ידי מתן קול לכישרון וליצירתיות של העובדים שלכם, בהחלטות הקשורות לזמני פנאי וימי גיבוש, תוכלו לשמור עליהם זמן רב יותר בתפקידים מספקים. דבר זה מעצים את העובדים המוכשרים שלכם לצמוח ולתרום לארגון שלכם.

ימי כיף לעובדים- כך תזהו בעיות משאבי אנוש מוקדם יותר

במהלך ימי כיף לעובדים שלכם אתם יכולים להתבונן באינטראקציה בין העובדים שלכם מחוץ לשעות העבודה, ויכולים לחזות טוב יותר את מה שיבוא אחר כך. תוכלו לאתר מוקדם בעיות המשפיעות על עבודה פורייה בין העובדים שלכם כך שתוכלו לעשות משהו בקשר אליהן לפני שהן יהפכו לבעיות משאבי אנוש מסובכות יותר. בזכות העובדה כי אתם תשקיעו בעובדים שלכם גם מעבר לשעות עבודה אתם תייצרו מרחב עבודה ידידותי ובטוח עבור העובדים המוכשרים שלכם.

תייצרו מקום עבודה רווחי יותר

בזכות ימי כיף לעובדים תהיה לכם הצלחה כפולה, גם בתור מעסיקים משקיעים וגם בתור מקום עבודה שיניב לכם תשואות גדולות יותר. הרי ידוע כי עובדים מאושרים משקיעים יותר בעבודתם, מכיוון שלאנשים אכפת הרבה יותר מהצלחת החברה, כשהם עובדים בחברה שהם יודעים שאכפת לה מהם בחזרה. אתם גם תופתעו לגלות כי כמות הימי העבודה שהוחמצו בשנה יורדת בעסקים שמיישמים ימי כיף לעובדים במהלך השנה. זה המקום שלכם להודות לכל העובדים שלכם, ולא רק אלו אשר עומדים ביעדים המוצבים, אלא גם לעובדים שאתם לא תמיד רואים את עבודתם בפרונט, אבל אין ספק כי כל עובד שכלם הוא נכס, וחשוב שהם ידעו זאת!

ימי כיף לעובדים ככלי לשיפור תקשורת ושיתוף פעולה

אם העובדים שלכם נהנים, הם יתקשרו וישתפו פעולה טוב יותר. זוהי דרך יעילה לשפר את המנה הרגשית של העובדים שלכם. הנאה מבילוי זמן עם עמיתים בסביבה רגועה ומהנה מעודדת דיון כנה ופתוח ואמון אחד בשני. אם העובדים חברים עם האנשים שהם עובדים איתם, במקום פשוט להיות עמיתים, הם יעבדו טוב יותר יחד ויתקשרו בצורה יעילה יותר. סביר יותר שנבקש עזרה ועצות מאנשים שאנו אוהבים וסומכים עליהם.

להיות חברים עם עמיתינו לעבודה שובר את המחסומים שבדרך כלל מונעים מאיתנו להושיט יד, במיוחד כשאנחנו מפחדים להיראות טיפשים. אי היסוס לשאול שאלות עוזר לנו לחסוך זמן, להימנע מטעויות יקרות ולשפר את הכישורים שלנו.

ימי כיף לעובדים, המאורגנים על ידי Team Dynamics יספקו לצוות שלכם בדיוק את המקום והחוויה המקרבת לה הם זקוקים, כדי ליצור שיח פורה ושיתופי פעולה פרודוקטיביים בין העובדים. צרו קשר עוד היום, ותבחרו את פעילות יום הגיבוש הבא ממנו ייהנו העובדים שלכם!

ימי כיף לעובדים

ניתן לעקוב אחר הפעילויות שלנו גם בעמוד הפייסבוק שלנו.

אהבתם? שתפו עם החברים.

שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
Linkdin
סדנאות ODT

סדנאות ODT

איך יוצרים סדנאות ODT שתתאים לכם? כל סדנאות ODT חייבת להיות מותאמת לקהל המשתתפים שלה. ניתן למצוא פעילויות ODT המיועדות לצוות עובדים, כאלו המיועדות לילדים,

פעילות גיבוש לחיילים

פעילות גיבוש לחיילים

למה כדאי לעשות פעילות גיבוש לחיילים? פעילות גיבוש לצוות יכולות להיות מביכות עבור רבים מאיתנו, וחלקם אפילו לא מוסיפים שום דבר שיכול לעזור לחיילים עם

קיבלנו את פנייתכם ואנו ניצור עמכם קשר בהקדם

נשמח להכיר

תשאירו פרטים או לחצו להתקשרות ישירה

בואו נכיר יותר טוב

תשאירו פרטים או לחצו להתקשרות ישירה