פיתוח צוות מנהלים

פיתוח צוות מנהלים - תנו מקום לפיתוח חוזקות

צוות שעובד טוב ביחד הוא יעיל, פרודוקטיבי ומוצלח יותר – שלא לדבר על כך שהעובדים שמחים יותר וכיף לעבוד איתם. אז תחשבו כמה תועלת תוכלו להשיג על ידי פיתוח צוות מנהלים! אבל זה יכול להיות מסובך, במיוחד כאשר פעילויות בנאליות של גיבוש צוות נוטות להביא ליותר גלגולי עיניים בקרב חברי הצוות מאשר להתלהבות. במיוחד בנישת המנהלים יש לגשת לבניית סדנאות מנהלים ביתר מחשבה. הרי מנהלים הם עם מאוד עסוק, כאשר כל דקה עצם חשובה, ואין לבזבז אותה על סתם עוד פעילות לא מועילה. אך לא נשכח כי גם מנהלים הם בסופו של דבר צוות עובדים, וכדי לעזור להם לעבוד בצורה מכבדת ופרודוקטיבית מול צוות העובדים שלהם, כדאי להם ללמוד על עבודה משותפת בינם לבין עצמם.

כיצד פיתוח צוות מנהלים יכול להביא את הרוח השיתופית למקום העבודה?

פעילויות פיתוח צוות מנהלים הן דרך מצוינת לבנות את המורל ורוח הצוות בארגון שלכם. אבל כדי שזה יעבור לעבודה היומיומית, אתם צריכים להבטיח שיש להם את הכלים הדרושים להם כדי לשתף פעולה בצורה חלקה. תוכנת שיתוף פעולה ופיתוח צוות מנהלים מאפשרת למנהלים לעבוד כאחד, מטפחת סביבה של אחריות, פרודוקטיביות וצמיחה עבור כל אדם, ללא קשר למקום שבו הם נמצאים.

פיתוח צוות מנהלים

מטרות חשובות להשגה על ידי פיתוח צוות מנהלים

  1. כישורי תקשורת משופרים – תקשורת בין המנהלים והמחלקות חיונית להצלחת החברה. תרגילי בניית צוות מכניסים אנשים לסביבה רגועה ומעודדים אותם לתקשר תוך כדי ביצוע משימות.
  2. פרודוקטיביות משופרת – כישורי תקשורת טובים יותר ישפיעו על רמות הפרודוקטיביות. כאשר המנהלים שלכם עובדים יחד ומתקשרים, הם נותנים דוגמא לעובדים ויוצרים פחות חיכוכים בין עובדים.
  3. חיזוק כישורי מנהיגות – מנהלים הם מנהיגים מלידה, אך תמיד מגיע הזמן שצריך לחזק כל אדם, ולמלא אותו במוטיבציה מחודשת, כדי להזכיר לו הוא עושה את העבודה שלו טוב.

בנוסף לכל המטרות החשובות שניתן להשיג על ידי תכנון פעילות פיתוח צוות מנהלים, חשוב לתת גם למנהלים שלכם קצת זמן מנוחה, כיף והנאה. צוות המנהלים שלכם ישמח להנות מפסק זמן של נשיאת האחריות שמוטלת אליהם, בזמן השתתפות באחת מפעילויות המיוחדות של Team Dynamics. הזמינו פעילות פיתוח צוות מנהלים עוד היום, ותהנו ממחיר אטרקטיבי.

ניתן לעקוב אחר הפעילויות שלנו גם בעמוד הפייסבוק שלנו.

אהבתם? שתפו עם החברים.

שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
Linkdin
יום גיבוש לעובדים בחו"ל

יום גיבוש לעובדים בחו"ל

יום גיבוש / יום כיף לעובדים הוא לא סתם יום שצריך לשבץ בלוח הפגישות או ביומן של הארגון, לא מדובר על יום עליו צריך לעשות

יום כיף בחורף

יום כיף בחורף

כדי שהחברה תעבוד כנדרש, כל מנכל וכל מנהל, חייב לקחת בחשבון את הלך הרוח בקרב העובדים שלו. להשקיע בעובדים זה לא לאבד כסף, אלא זה

קיבלנו את פנייתכם ואנו ניצור עמכם קשר בהקדם

נשמח להכיר

תשאירו פרטים או לחצו להתקשרות ישירה

בואו נכיר יותר טוב

תשאירו פרטים או לחצו להתקשרות ישירה