פעילויות לגיבוש

איזה סוג של פעילויות לגיבוש צוות הכי מתאים עבורכם?

פעילויות לגיבוש צוות מגבירים תקשורת חיובית, מעלים את המורל, מעצימים את חברי הצוות, מעודדים חיבור ולעתים קרובות מעוררים צחוק. השתדלו לקיים שילוב של פעילויות המעודדות פתרון בעיות אקטיבי ומעודדות חיבור. התרגילים הטובים ביותר לבניית צוות מתייחסים לאישיות וסגנונות למידה שונים. עודדו שיתוף פעולה על ידי העצמת חברי הצוות בזמן פעילויות קבוצתיות עתידיות. פעילויות לגיבוש ובניית צוות חיוניות כדי לשמור על קשרי עבודה טובים בתוך הצוות שלכם וכדי להקל על השילוב של עובדים חדשים. ישנן פעילויות רבות ושונות שנועדו לחזק את הקשר בין חברי הצוות. אז אילו סוגי גיבוש צוות קיימים? ובאיזה מהם כדאי לבחור לצוות שלכם?

בניית צוות מבוססת ביצוע משימות

בניית צוות מבוססת על פעילות גיבוש צוות עובדים הפועלת על ידי הצגה בפני חברי הצוות אתגרים שעליהם להשלים יחד. סוג זה של בניית צוות מלמד אנשים לעבוד יחד ולסמוך אחד על השני. זה גם מוציא אנשים מאזור הנוחות שלהם כשהם מתמודדים עם פעילות שמעולם לא עשו קודם לכן. בניית צוות מבוססת משימות יכולה להיות מורכבת מפעילויות פיזיות או אינטלקטואליות.

פעילות גופנית היא בחירה מצוינת אם יש לכם קבוצה צעירה ופעילה. הפעילויות הגופניות הנפוצות ביותר לבניית צוות הן משחקים כמו ג'יפ צ'לנג' או באקט ליסט. אמנם פעילות גופנית יעילה מאוד בקידום התחרותיות של הצוות שלכם. מצד שני, פעילויות אינטלקטואליות מתאימות יותר להוציא את האסטרטגים החבויים בהן. פעילויות לפתרון בעיות כמו אתגרי "מכה בדקה", "לירח ובחזרה"  ו-"מלך הטריוויה" מושלמות כדי לשפר את דינמיקת העבודה של הצוות שלכם.

פעילויות לגיבוש

פעילויות לגיבוש צוות מבוססת מיומנויות

אם אתם מרגיש שהצוות שלכם צריך לעבוד על שיפור מיומנות מסוימת, אז זה סוג הפעילות שאתם צריכים לבחור. אכן, ישנן פעילויות שנועדו במיוחד ללמד מיומנויות כמו מנהיגות, ניהול קונפליקטים ומשא ומתן. בעזרת אותן פעילויות, ניתן להיפטר מחוסר מיומנות בעייתי ובכך להגביר את התפוקה. עם זאת, זכרו כי בניית צוות מבוססת מיומנויות דורשת להיות אחת שהושקעה בה מחשבה רבה על ידי אנשי מקצוע המנחים צוותים ומלמדים אותם בניית מיומנויות. למזלכם אתם לא צריכים ללכת רחוק, Team Dynamics כבר בנו עבורכם מגוון פעילויות עבור יום גיבוש הצוות שלכם ממגוון תחומי עניין. כל שנותר לכם הוא רק לבחור!

ניתן לעקוב אחר הפעילויות שלנו גם בעמוד הפייסבוק שלנו.

אהבתם? שתפו עם החברים.

שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
Linkdin
יום כיף בחורף

יום כיף בחורף

כדי שהחברה תעבוד כנדרש, כל מנכל וכל מנהל, חייב לקחת בחשבון את הלך הרוח בקרב העובדים שלו. להשקיע בעובדים זה לא לאבד כסף, אלא זה

פעולת המירוץ למיליון

פעולת המירוץ למיליון

פעולת המירוץ למיליון – מה זה? על מנת שחבורה תעבוד היטב ביחד, כל החלקים בקבוצה צריכים לעבוד בתיאום מושלם, מתוך ביטחון ואמון של האחד בשני.

קיבלנו את פנייתכם ואנו ניצור עמכם קשר בהקדם

נשמח להכיר

תשאירו פרטים או לחצו להתקשרות ישירה

בואו נכיר יותר טוב

תשאירו פרטים או לחצו להתקשרות ישירה