פעילות גיבוש לצוות

פעילות גיבוש לצוות לצעירים בגופם וברוחם

Team Dynamics מובילה בתחום ההפעלות וסדנאות הגיבוש לבני נוער, בתי ספר, עובדים ומנהלים. עימנו תזכו בפעילות גיבוש לצוות לצעירים בגופם וברוחם שהינה ייחודית, איכותית ומהנה, ומותאמת במדויק לצרכי ומאפייני הארגון שלכם. הפעילות מבוססת על אפיון מעמיק והגדרה מדויקת של יעדים ומטרות, אשר יקבעו את אופי וסוג הפעילות המועברת על ידי צוות מנחים מקצועיים ומיומנים. זאת בנוסף למשובים וניתוחם באמצעות דיאלוג מפרה במהלך ובתום הפעילויות.

שלל אפשרויות לפעילות מגבשת ומאתגרת

מתוך המבחר העשיר של פעילויות, משימות, תרגילים, טיולים וסיורים שאנו מציעים, כול אחד יכול לבחור את אלו המתאימים לצרכיו וליעדיו, ולקבלם כשהם מותאמים באופן ספציפי עבורם. בין היתר, תוכלו לבחור בפעילויות לצעירים המבוססות על תכנים אקטואליים ומוכרים כמו פעילות המירוץ למיליון המתקיימת במרחב העירוני ומנוהלת בעזרת אפליקציה ייחודית. פעילות גיבוש המירוץ למיליון היא למעשה משחק מהיר ותחרותי ברחובות העיר היוצר פלטפורמה מעולה למצבים מהנים, משחררים ובינאישיים. דוגמה מאתגרת אחרת הינה פעילות גיבוש לצוות עם ג’יפים בה המשתתפים מחולקים לקבוצות ונדרשים לבצע שורה ארוכה של משימות מהנות. בין היתר, הפעילויות כוללות ניווט עם תצלומי אוויר המובילים לתחנות בשטח עם משימות ייחודיות, כדוגמת משימת בליסטרה של תותח מים, קליעה למטרה של נשפנים אינדיאנים, הובלת מים וטיפוס על מצוק.

הזמנת פעילות גיבוש לצוות

להזמנת פעילות גיבוש צוותים, לתיאום מועד וקבלת עוד מידע, הכוונה וייעוץ מקצועי בנושא, השאירו את פרטיכם באתר או צרו קשר עם חברת Team Dynamics אשר מומחים בתחום ימי גיבוש בטלפונים 054-8046746 ו- 04-6288448.

ניתן לעקוב אחר הפעילויות שלנו גם בעמוד הפייסבוק שלנו.

אהבתם? שתפו עם החברים.

שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
Linkdin
יום כיף בחורף

יום כיף בחורף

כדי שהחברה תעבוד כנדרש, כל מנכל וכל מנהל, חייב לקחת בחשבון את הלך הרוח בקרב העובדים שלו. להשקיע בעובדים זה לא לאבד כסף, אלא זה

פעולת המירוץ למיליון

פעולת המירוץ למיליון

פעולת המירוץ למיליון – מה זה? על מנת שחבורה תעבוד היטב ביחד, כל החלקים בקבוצה צריכים לעבוד בתיאום מושלם, מתוך ביטחון ואמון של האחד בשני.

קיבלנו את פנייתכם ואנו ניצור עמכם קשר בהקדם

נשמח להכיר

תשאירו פרטים או לחצו להתקשרות ישירה

בואו נכיר יותר טוב

תשאירו פרטים או לחצו להתקשרות ישירה