ביחד ננצח

Dynamix City

מינימום משתתפים

12

זמן משחק

3-4 שעות

מיקום

תל אביב, יפו,מחנה יהודה, זכרון יעקב, באר שבע, עכו ועוד

מתאים

פעילות קבוצתית

קהל יעד

ימי גיבוש, פעילות משפחתית

פעילות המירוץ למיליון - פעילות גיבוש אורבנית למנהלים ועובדים (המירוץ למיליון על סטרואידים…)

פעילות המירוץ למיליון – פעילות מרוץ העיר המשוגע של Team Dynamics -טים דיינמיקס היא המשחק המצליח והמשוגע ביותר שלנו.
המשחק מהיר, תחרותי מהיר ואינטראקטיבי ברחבי הערים ובשטח הפתוח. אנו יודעים להפעילות קבוצות עם 10-9,999 משתתפים במגוון פלטפורמות. אז אם אתם רוצים להתחרות במרוץ העיר המשוגע בעכו, נמל יפו ושוק הפשפשים, שוק מחנה יהודה, אילת, העיר העתיקה בבאר שבע, נמל תל אביב, זכרון יעקב, חיפה ועוד..

פעילות המירוץ למיליון לקבוצות, לעובדים, לנוער ועוד

Team Dynamics -טים דיינמיקס מזמינה אתכם להשתתף בפעילות משימות המירוץ למיליון! מדובר בפעילות הזוכה לשבחים רבים ומשלבת בין ריגוש גבוה ואדרנלין, היכרות עם אתרים ואנשים ברחבי הארץ, גיבוש קבוצתי והפגנת מיומנויות אישיות. המשחק המהיר והאינטראקטיבי שלנו יכול להתקיים במגוון אתרים בישראל לרבות בעכו העתיקה, נמל תל אביב, חיפה, שוק מחנה יהודה ועוד, ונשמח להתאים אותה למאפיינים הספציפיים של קבוצתכם.

מה כוללת פעילות המירוץ למיליון?

מטבע הדברים, המירוץ למיליון כפעילות לעובדים או לכל קבוצה אחרת משתנה מאתר לאתר, וגם איננו רוצים לקלקל את ההפתעה עם ספוילרים. מה שאנחנו כן יכולים לגלות הוא שפעילות המירוץ למיליון לוקחת אתכם אל ההיסטוריה המקומית של האתר, אל הנקודות הנסתרות, אל הטעמים, הריחות והאנשים, והיא דורשת מהמשתתפים לעבוד בצוות על מנת לסיים את המשימות, להתקדם הלאה ולזכות בפרס הגדול. בתחילת המשחק מתקינים על הנייד של אחר המשתתפים את האפליקציה המיוחדת שלנו, ומכאן מתחילות שעתיים עד שלוש של משימות מלהיבות, מלמדות ואנרגטיות מאוד. בתוך כך, באפליקציה מופיע דירוג בזמן אמת של כל הקבוצות לפי המשימות שבוצעו, וכמובן שצריך להגיב בצורה מהירה להפתעות ולאתגרים שעל הדרך.

למי מתאימה פעילות המירוץ למיליון?

פעילות המירוץ למיליון לנוער, עובדים, מנהלים ואנשים פרטיים מתאימה לכל מי שרוצה לעבור חוויה שוברת שגרה בסגנון של תוכנית הטלוויזיה האהובה. כל קבוצה יכולה להפיק את היתרונות בהתאם לצרכיה. כך לדוגמא, המירוץ למיליון היא פעילות גיבוש מעולה לצוותי עובדים מאחר שהיא מחייבת אותם לעבוד ביחד, לקבל החלטות משותפות, לסמוך זה על זה, לתכנן או להגיב במהירות, להפגין את כישוריהם, וגם נרקמים קשרים בסביבה שונה ממקום העבודה המוכר.

פעילות המירוץ למיליון
משימות המירוץ למיליון

ניווט היסטורי, תרבותי, קבוצתי: המשתתפים יצטרכו להגיע לנקודות מפתח בעיר העתיקה, תוך בחירת נתיב מתאים וחסכוני במאמץ ובמרחק. הנקודות מאופיינות במגוון רחב של מאפיינים. חלקן נקודות היסטוריות, חלקן קולינריות, וחלקן אומנותיות, בכל אחת מהנקודות יצטרכו המשתתפים לצלם או לתאר על גבי הטבלה מאפיין ספציפי של הנקודה. ביקור בנקודות מעניק נקודות לחישוב הסופי.

משימות דייגים ורוכלים: במשימה זאת יצטרכו המשתתפים להשיג מהדייגים והסוחרים המקומיים מושגים בסיסיים בדייג, דגים והחיים בים.

משימות מזדמנות: בעזרת הטלפונים החכמים תצטרך כל אחת מהקבוצות לבצע משימות מזדמנות שישלחו אליהן בזמן אמת לטלפון הנייד. המשימות היתוליות ומאתגרות וידרשו מחברי הקבוצה ללכת עד הקצה בכדי לזכות בפרס. משימות אלה תחומות בזמן והן מאבדות ניקוד ככל שקבוצות אחרות יקדימו לשלוח את פתרונותיהן ותמונותיהן.

בסוף הפעילות יגיעו כל הקבוצות לנקודת הסיום על מנת להתמודד על הפרס הגדול.

מרוץ העיר המטורף

התאמה אישית של הפעילות

לחברת טים דיינמיקס ניסיון רב בפעילויות ODT ואנו מכירים היטב את הצרכים והמטרות של קבוצות מכל המגזרים והגילאים. כאשר תפנו אלינו נבין בדיוק את מאפייני הקבוצות ואת יעדים המבוקשים, נמליץ על האתר ופעילות המירוץ למיליון שהכי מתאימים לכם, ועכשיו רק נשאר לצאת לדרך.

ניתן לעקוב אחר הפעילויות שלנו גם בעמוד הפייסבוק שלנו.

מחפשים פעילות לעובדים?

השאירו פרטים וקבלו בחינם את חוברת הפעילויות שלנו

קיבלנו את פנייתכם ואנו ניצור עמכם קשר בהקדם