פעילות צוותית

סוגים שונים של פעילות צוותית מגבשת

ישנם מספר סוגים עיקריים להם מתחלקת פעילות צוותית, בהתאם למטרות אותם אתם מעוניינים להשיג על ידי עריכת הפעילות:

  • פעילויות תקשורת
  • פעולות פתרון בעיות וקבלת החלטות
  • הסתגלות ופעילויות תכנון
  • פעילות בונה אמון

הרעיון הוא לבצע פעילויות שונות שהן מהנות, מאתגרות, ושיש להן גם "תופעת לוואי" של בניית מיומנויות עבודת צוות שיכולות לסייע בשיפור הביצועים והתפוקה של העובדים במשרד. כיום יום גיבוש בבית קפה כבר מזמן לא נהנה בהתלהבות גדולה מצד העובדים, פעילויות יעילות ומהנות ביותר לבניית צוות שנועדו לשפר את מיומנויות התקשורת ופתרון בעיות, הן השוס החדש בתחום ימי הגיבוש ופעילויות צוות. פעילויות גיבוש צוות יגרמו לחברה שלכם בדרך לבנות צוות של עמיתים שעובדים היטב יחד, פרודוקטיביים ובעלי מיקוד מחודש.

מדוע פעילות צוותית חשובה?

הצוותים יעילים יותר ומשתפים פעולה כשהם מגובשים ומנהלים שיח פתוח ופורה אחד עם השני. עם זאת, אפילו קבוצות מגובשות ביותר יכולות להפיק תועלת מפעילויות צוות. פעילות צוותית היא דרך מצוינת לשפר את התקשורת, המורל, המוטיבציה והפרודוקטיביות של העובדים שלכם. זה עוזר לעובדים או לצוותים חדשים להכיר אחד את השני טוב יותר וללמוד על החוזקות והחולשות שלהם. משחקים, פעילויות ומגוון סדנאות לבניית צוות יכולים לשמש כל עסק, גדול או קטן, כדי לקדם עבודת צוות טובה יותר במקום העבודה. כפי שרוב בעלי העסקים והמנהלים יודעים, עבודת צוות נהדרת היא אחד מגורמי המפתח הקשורים להצלחת החברה, לכן כדאי לכם להשקיע מחשבה בפעילות הצוות הבאה שאתם רוצים לארגן לצוות שלכם.

פעילות צוותית

פעילות צוותית מלמדת חלוקת תפקידים

פעילויות לבניית צוות יכולות לעזור לעובדים שלכם להבין כי העבודה כולה הי לא רק על הכתפיים שלהם, הם יכולים לחלק את נטל העבודה על כל חברי הצוות ובכך להרוויח מכל הבחינות. כשמעודדים אותכם לעשות משהו ביחד, ולא לבד, זה מעלה לחיים את הרעיון שהצלחת הקבוצה, ובסופו של דבר של החברה, צריכה להיות בראש סדר העדיפויות. פעילות צוותית מגבשת יכולה לפתור את בעיית התחרותיות בין אנשי הצוות, לחדש תקשורת בריאה בין העובדים וההנהלה וליצור חברויות גם מחוץ לשעות העבודה. Team Dynamics בנות עבורכם מגוון פעילויות צוות אשר יעזרו לעובדים שלכם בחוויית הגיבוש, תוך כדי הנאה מרובה. על ידי הפעילויות המושקעות של Team Dynamics הצוות שלכם ירגיש מיד בהערכה שלכם כלפי העבודה הטובה שהם עושים.

ניתן לעקוב אחר הפעילויות שלנו גם בעמוד הפייסבוק שלנו.

אהבתם? שתפו עם החברים.

שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
Linkdin
יום כיף בחורף

יום כיף בחורף

כדי שהחברה תעבוד כנדרש, כל מנכל וכל מנהל, חייב לקחת בחשבון את הלך הרוח בקרב העובדים שלו. להשקיע בעובדים זה לא לאבד כסף, אלא זה

פעולת המירוץ למיליון

פעולת המירוץ למיליון

פעולת המירוץ למיליון – מה זה? על מנת שחבורה תעבוד היטב ביחד, כל החלקים בקבוצה צריכים לעבוד בתיאום מושלם, מתוך ביטחון ואמון של האחד בשני.

קיבלנו את פנייתכם ואנו ניצור עמכם קשר בהקדם

נשמח להכיר

תשאירו פרטים או לחצו להתקשרות ישירה

בואו נכיר יותר טוב

תשאירו פרטים או לחצו להתקשרות ישירה