פעילויות ODT, סדנאות שטח וסדנאות מנהלים

Team Dynamics מפיקה פעילויות ODT, סדנאות שטח מאתגרות וסדנאות מנהלים בהתאמה לצרכי ההדרכה והלמידה של הארגון ולמאפיניו הייחודיים. אנו מלווים את מזמין העבודה לאורח כל שלבי הפעילות, הגדרת הצורך, בחירת הפעילויות וביצוע המשוב והמעקב. פעילות ODT היא עסק למקצוענים. צור\י קשר עןד היום בכדי לקבל הצעה ויעוץ.

גיבוש עובדים
צור קשר

שלבים בבניית סדנת מנהלים או פעילות ODT:

שלב א’ – לבניית פעילות ODT או סדנת מנהלים – שיחת תיאום והכנה לבירור הצורך והגדרת מטרות.

שלב ב’ – לבניית פעילות ODT או סדנת מנהלים -עיצוב הרעיון המנחה ותכנון יעדים מול משימות.

שלב ג’ – לבניית פעילות ODT או סדנת מנהלים – פעילות שהותאמה במיוחד לחברה בשיתוף צוות החברה ומדריכים מקצועיים, מוסמכים ומנוסים.

רוצים לדעת קצת יותר?

ODT – OUTDOOR TRAINING הינה פעילות אימון חוויתי המתקיימת על פי רוב במתווה אתגר או משחק. הפעילות נועדה לחשוף ולגרות את האלמנטים בהתנהלות הקבוצה והפרט שעליהם בוחר הארגון לשים דגש ועל ידי כך לאפשר למידה קבוצתית ואישית מתוך התנסות. בהמשך לכל תרגיל או משימה מתבצע עיבוד של החוויה על ידי מנחה מקצועי ללמידה התנסותית (ODT) הכוללת עיבוד וניתוח של החוויה העולה מהפעילות; התבוננות מעמיקה יותר על המשמעויות של התנהגות מסוג זה על הסביבה היום יומית ולבסוף הסקת מסקנות והעלאת אפשרויות להתמודדות עם האתגר הבא.

נושאים לדוגמא בסדנאות מנהלים וסדנאות שטח (ODT):

יום גיבוש לעובדים בחו"ל

יום גיבוש לעובדים בחו"ל

יום גיבוש / יום כיף לעובדים הוא לא סתם יום שצריך לשבץ בלוח הפגישות או ביומן של הארגון, לא מדובר על יום עליו צריך לעשות

יום כיף בחורף

יום כיף בחורף

כדי שהחברה תעבוד כנדרש, כל מנכל וכל מנהל, חייב לקחת בחשבון את הלך הרוח בקרב העובדים שלו. להשקיע בעובדים זה לא לאבד כסף, אלא זה

פעולת המירוץ למיליון

פעולת המירוץ למיליון

פעולת המירוץ למיליון – מה זה? על מנת שחבורה תעבוד היטב ביחד, כל החלקים בקבוצה צריכים לעבוד בתיאום מושלם, מתוך ביטחון ואמון של האחד בשני.

מה הן סדנאות מנהלים מוצלחות?

חברות בדרך כלל משתמשות ביתרונותיהן של סדנאות מנהלים כדי להכין מנהלים לתפקידי מנהיגות, כמו גם לעזור למנהלים קיימים לפתח את כישוריהם עוד יותר. פריסת תוכנית סדנת מנהלים לשימוש בכל חברה כרוכה בניתוח צרכים, עיצוב תכנית לימודים, פיתוח חומרים, יישום לוח הזמנים והערכת השימוש. באופן אידיאלי, ההחזר על ההשקעה מצדיק פיתוח נוסף. סדנאות לפיתוח מנהלים מבטיחות שלמנהיגי החברה יהיו את הכישורים והידע הנכונים לביסוס יוזמות אסטרטגיות. לאחר מכן, העובדים יכולים לייצר מוצרים ושירותים איכותיים, מה שהופך את החברה לתחרותית בכלכלה העולמית.

על פי אילו מאפיינים לבחור סדנאות מנהלים?

העריכו את המנהלים שלכם כדי לזהות פערים בביצועים בכישורי המנהיגות הניהולית שלהם. באמצעות ראיונות, קבוצות מיקוד וסקרים, גלו עד כמה המנהלים הקיימים שלכם מרגישים מוטיבציה להוביל את הארגון. קבעו אם למנהלים יש את הידע הדרוש כדי לבנות צוותים, לנהל קונפליקטים ולקבוע יעדים אסטרטגיים.

כדי לבחור סדנאות מנהלים מתאימות כתבו יעדי למידה הכרחיים. סדנה טיפוסית מכינה את המנהלים להשתמש ביעילות בכישורם שלהם, לאמן עובדים לייצר תוצאות, להקשיב ביעילות, לבנות מערכות יחסים ולהשפיע על אחרים ליצור ולחזק ערכי תאגיד בכל רמה של החברה שלכם. עודדו מנהלים ליצור תוכניות פיתוח אישיות המתואמות ליעדים האסטרטגיים העסקיים.

ערך מוסף - סדנאות לפיתוח מיומנויות ניהוליות

אם אתם עומדים להעביר סדנאות מנהלים בעבודה או בארגון, תמיד יהיה חשוב להוסיף ערך מוסף כדי ליצור עניין. זה יכול להתבטא באוכל טוב כמו מאפים וארוחות מפנקות, אבל אפשר למצוא גם מנחים שמנחים סדנאות בליווי משחקי צוות, שיעורים ויזואליים בעזרים שונים ועוד. כדי לוודא שהמנהלים שלכם ישתפו פעולה ובאמת ירוויחו מסדנאות כאלה שוב בעתיד, חשוב לארח סדנת מנהיגות חווייתית. כאשר הסדנה היא חווייתית, המנהלים ירצו להמשיך לקבל מידע בצורה זו.

אם אתם מרגישים שאתם זקוקים למנחה מקצועי שיערוך סדנאות מנהלים חווייתיות בארגון שלכם, זה הזמן לבדוק את מגוון הסדנאות של Team Dynamics, אשר יצרו עבורכם מגוון ימי גיבוש לעובדים, פעילויות צוות וסדנאות מעשירות עבור העובדים והמנהלים. כאשר סדנאות המועברות על ידי Team Dynamics הן יוצאות דופן ובלתי נשכחות, צרו קשר עוד היום ולא תצטערו!

ניתן לעקוב אחר הפעילויות שלנו גם בעמוד הפייסבוק שלנו.

קיבלנו את פנייתכם ואנו ניצור עמכם קשר בהקדם

נשמח להכיר

תשאירו פרטים או לחצו להתקשרות ישירה

בואו נכיר יותר טוב

תשאירו פרטים או לחצו להתקשרות ישירה